ŠILTINIMAS – INVESTICIJA, NE IŠLAIDOS !

UAB “TERMAS” – sėkmingai atlieka šiltinimo termoputa, poliuretano puta, ekovata, mineraline vata ir polistireno granulėmis darbus. Sukaupta didelė patirtis atliekant termovizinius tyrimus ir sandarumo bandymus. Priklausome Purškiamojo poliuretano asociacijai. Nuo 2014 metų įsteigėme „Pastatų sandarumo bandymų laboratoriją“. Įdiegta Kokybės vadybos sistema pagal standartą LST EN ISO/IEC 17025:2018. Sandarumo bandymai atliekami pagal standarto LST EN ISO 9972:2015 (Šiluminės pastatų charakteristikos. Pastatų pralaidumo orui nustatymas. Ventiliatorinis slėgių skirtumo metodas) reikalavimus.

Daugiau apie mūsų paslaugas ir prekes: www.termas.lt

ĮMONĖS ISTORIJA

Įmonė šiltinimo paslaugas pradėjo nuo 2010 m.  UAB “Termas” Pastatų sandarumo bandymų laboratoriją įsteigta 2014 m. ir po metų tapo akredituota laboratorija,  2019 m. įkūrė šiltinimo ir sandarinimo medžiagų parduotuvę.

ĮMONĖS TIKSLAS

Suteikti kokybiškas paslaugas, kurios leis gyventi šiltuose ir taupiuose namuose. Nuolat didiname savo darbuotojų ir klientų ratą. Laikomės skaidrios ir atsakingos politikos, darbus atliekame profesionaliai.

ĮMONĖS VIZIJA

Plėsti savo specializaciją šiltinimo ir diagnostikos srityje. Išlaikyti savo pagrindinius principus. Tobulinti veiklą, ieškant inovatyvių sprendimų, gilinant žinias ir įgūdžius, kad atliktais darbais galėtume didžiuotis ir suteikti klientams kokybę.

AKREDITUOTA LABORATORIJA

Nuo 2014 metų įsteigėme „Pastatų sandarumo bandymų laboratoriją“. Įdiegta Kokybės vadybos sistema pagal standartą LST EN ISO/IEC 17025:2018. Sandarumo bandymai atliekami pagal standarto LST EN ISO 9972:2015 (Šiluminės pastatų charakteristikos. Pastatų pralaidumo orui nustatymas. Ventiliatorinis slėgių skirtumo metodas) reikalavimus. Sandarumo testus atlieka profesionalūs ir kompetentingi darbuotojai.

SANDARINIMO PREKIŲ PARDUOTUVĖ

Nuo 2019 m. esame įsteigę šiltinimo ir sandarinimo medžiagų parduotuvę. Joje prekiaujame sandarinimo juostomis, sandarikliais ir hermetikais, gruntais, plėvelėmis, biriomis vatomis. Bendradarbiaujame su žinomais gamintojais, ieškome vis naujų sprendimų, nes atrenkame kokybiškas ir mūsų pačių išbandytas medžiagas. Prekes galite įsigyti atvykę į parduotuvę, taip pat pristatome kurjeriu ir į kitus miestus.