ŠILTINIMO PASLAUGOS BIRIA VATA

Namų šiltinimą atliekame visoje Lietuvoje. Klientui patogiu laiku atvykstame įsivertinti esamą situaciją, suteikiame nemokamą konsultaciją bei įvertiname apšiltinimo kainą. Siūlome tik tas šiltinimo medžiagas ir tą šiltinimo būdą, kuris tinkamiausias pagal namo konstrukcijas. Atvykęs specialistas paskaičiuos reikiamą šiltinimo sluoksnio storį ir preliminarią galutinę sumą. Esant poreikiui specialistas patars kokios šiluminės varžos reikia pasiekti, kad Jūsų namas atitiktų reikiamą energinio naudingumo klasę. Dirbame su privačiais asmenimis bei bendradarbiaujame su kitomis statybos įmonėmis. Galime Jums pasiūlyti įvairių konstrukcijų šiltinimą. Atliekame namo šiltinimą iš vidaus, ir šiltiname namą iš išorės.

Daugiau apie mūsų paslaugas ir prekes rasite: www.termas.lt

Stogo šiltinimas

Stogo šiltinimas – daugiausiai kruopštumo ir atidumo reikalaujantis šiltinimas. Itin svarbus sandarumas, garo ir vėjo izoliacija. Tinkamai apšiltintas stogas labai sumažina šilumos nuostolius žiemą ir džiugina vėsa vasarą.

Palėpės šiltinimas

Palėpių, ar kitaip vadinamų mansardų, šiltinimo svarba ne ką mažesnė nei stogo šiltinimo, nes izoliuojanti konstrukcija yra ne vien tik stogas, o mansardinio aukšto perdangos, stogo elementų ir sienos izoliavimas.

Perdangos šiltinimas

Perdangų šiltinimas iš viršaus lygiai toks pats svarbus, kaip ir stogo šiltinimas. Dažniausiai perdangos šiltinamos biria vata ar poliuretano putomis. Dėl birios vatos smulkumo galima apšiltinti net sunkiausiai prieinamas vietas.

Oro tarpo šiltinimas

Pagrindinė oro tarpo šiltinimo paskirtis, tai oro srautų sustabdymas konstrukcijose. Sienų tarpų šiltinimas duoda žymiai efektyvesnį šilumos sulaikymą nekeičiant išorės apdailos.

Sienų šiltinimas

Namo sienų šiltinimą iš vidaus ar iš išorės atliekame atvirų ir uždarų porų poliuretano putomis. Dirbame su įvairių rūšių ir gamintojų medžiagomis. Renkamės tik kokybiškas ir sertifikuotas sienų šiltinimo medžiagas.

Stogo šiltinimas

Naujai įrengiamos grindys šiltinamos izoliacijos sluoksnį paliekant už betono arba tarp lagių. Tarp įrengtų lagių galima naudoti įvairias birias purškiamas vatas, kaip ekovata, mineralinė vata ar medžio plaušo vata.